21 września, 2014 . Ilona Kozłowska

Dance Head stanowi alternatywę dla Fotobudki. Jest to nowa innowacyjna, śmieszna i hipnotyczna forma rozrywki przeznaczona dla różnych rodzajów imprez czy spotkań. Dance Head wykorzystuje nowoczesną formę montażu teledysku, jest podobna do budki fotograficznej, dzięki czemu goście chętnie korzystają z zabawy z obrazem i dźwiękiem. Wchodząc do budki stajemy się gwiazdami!

Przekraczając próg filmowej budki, siadasz na krześle, obsługa osłania Cię zieloną peleryną, pozostawiając widoczną głowę. Tło budki również jest zielone. Goście do dyspozycji mają przeróżne gadżety, np. peruki, okulary, czapki. Przed osobami biorącymi udział w zabawie znajduje się ekranik, dzięki któremu możemy wybrać piosenkę, która najbardziej Nam odpowiada, wciskamy START i… kręcimy teledysk.

Kamera zainstalowana w ekraniku rejestruje obraz, a komputer automatycznie „wycina” głowę i wmontowuję ją na postać tancerza występującego w przygotowanym klipie. W efekcie Ty widzisz cały teledysk z wybranym utworem, gdzie to Ty jesteś Gwiazdą! Razem z Wami bawi się publika, która z drugiej strony ogląda videoklip.

Po zakończonym nagrywaniu, system w ciągu 2-3 minut zapisuje klip na płycie DVD, dzięki czemu Ty masz wspaniałą pamiątkę z imprezy.

Dlaczego warto?

Z Dance Head Twój event stanie się wyjątkowy, profesjonalnie i naturalnie wywoła uśmiech na twarzach gości oraz całkiem sympatycznie zintegruje grupy. Dzięki temu, że sprawisz, że staną się Gwiazdami organizowane przez Ciebie wydarzenie pozostanie na długo w pamięci. Będą pokazywać swoje nagranie wszystkim, udostępniać je na słynnych portalach społecznościowych zapewniając dodatkową wirusową promocję Twojej firmy lub samego wydarzenia. Dodatkowo każdy klip może zostać spersonalizowany – możliwość dodania logo do klipu.

Filmowa budka idealnie sprawdza się jako atrakcja na eventy firmowe, wesela, imprezy promocyjne, targi, wydarzenia sportowe. Organizując Dance Head Twoi goście dosłownie stracą głowę!